PŘIHLÁŠENÍ

KDO JE ONLINE

Právě připojeni - hostů: 13 

Poslední komentáře článků

2013.10.05 Mokerský revolver

2013.10.05 Mokerský revolver

PDFTiskEmail

 

Ladislav Nepevný,duchovní otec tohoto netradičního závodu,si zaslouží poděkování.Připravil velmi zajímavý závod ,který měl podpořit užívání revolverů ke sportovní střelbě.Myslím,že se záměr podařil.Revolverářů přišlo více než pistolářů.Za enormního vypětí  všech rozhodčích,kteří závod rozhodovali se tento závod mohl uskutečnit a proběhl hladce.Tímto bych chtěl těm,co se o tento nevděčný úkol zasloužili moc poděkovat.protože za organizování a rozhodování takto pojatých závodů platí daň ve ztrátě střelecké výkonnosti a méně nastřílených bodů.Ono je něco jiného užít si závodu jako závodník a něco jiného jako střílející rozhodčí.Střílelo se 6 střeleckých situací.Některé byly jednoduché,některé trochu na přemýšlení při střelbě.Vyhráli skutečně ti nejlepší.Absolutním vítězem se stal se svým revolverem Ondra Havlíček.Díky sponzorům byl tento závod i zabezpečen po této stránce.Laďa Nepevný odvedl skutečně obrovský kus práce,za který bych mu chtěl tímto poděkovat.Očekávám vaše reakce v komentářích.Čím víc jich bude,tak pro další takto postavený závod,bude lépe.Organizátor si z toho vezme ponaučení pro další ev. závody.A nebo to byl poslední takový závod?Uvidíme.

Attachments:
FilePopisFile size
Download this file (DSCF2752.jpg)DSCF2752.jpg 2220 Kb
Download this file (revolverový_závod - pistole.pdf)revolverový_závod - pistole.pdf 110 Kb
Download this file (revolverový_závod.pdf)revolverový_závod.pdf 109 Kb

Komentáře 

 
+1 #2 Michal 2013-10-08 05:41
Omlouvám se Petrkropičovi,k terému jsem omylel smáznul jeho komentář.Psal,že v době konání tohoto závodu vdával dceru.Určitě přejeme všichni hodně štěstí. :lol:
Citovat
 
 
+1 #1 Laďa 2013-10-06 19:41
Patří poděkování všem, kteří se podíleli na organizaci závodu,bylo to velmi náročné, až hektické.Všichni členové se snad dobře pobavili,ale vzhledem k nečekanému množství zájemců se závod protáhl do pozdějších odpoledních hodin. Děkujeme hlavně sponzorům, kteří se podíleli na těchto závodech jmenovitě Petru Chvostkovi, Richardu Bartošovi.
Ponaučení pro příště,lépe zorganizovat servis a upravit disciplíny tak, aby byly rychlejší,vzhle dem k tomu,že revolvery se nabíjely po 6 nábojích tak, byl závod o to delší a byl brán ohled na starší závodníky.
Věřím,že se nám podaří uspořádat podobný závod a opět se dostaví velké množství závodníků jako na těchto závodech. Rádi uvítáme poznatky a komentáře, které by nám pomohly se orientovat o jaký typ závodu by byl zájem, co by se dalo vylepšit,popř. poznatky a náměty na různé disciplíny. Zvláště bych chtěl poděkovat všem rozhodčím KVZ Mokrá za pomoc, bez níž bych se těžko obešel. S pozdravem Laďa Nepevný :-)
Citovat
 
Domů Výsledky závodů 2013.10.05 Mokerský revolver